MTÜ Raplamaa Lasterikaste Perede Ühendus kolis.

 

Juba pikka aega oli Raplamaa Lasterikaste Perede Ühendusel mure – nende käsutuses olnud ruumid pandi müüki ja uut pinda polnud kusagilt näha. Alanud aasta aga tõi üllatusi ja nii oligi möödunud pühapäeval üks korralik talgupäev, mille jooksul koliti vanadest ruumidest uutesse. Rapla vald leidis lõpuks meile ruumid, mida nad väga mõistlike tingimustega olid nõus meile rendile andma. Oleme oma uue pesapaiga leidnud nüüd Keskkooli tänaval, ühes majas Alu Rahvaõpistuga.

Nädala keskpaigas peredele laiali saadetud kiri üleskutsega juhatusele appi tulla leidis palju tagasisidet. Kohal oli üle 25 perekonna esinduse ja lisaks veel pered, kes abistasid toitlustamisega.

Vaja oli teha palju. Vanas majas kõik kokku pakkida, sorteerida ja uutesse ruumidesse viia. Uutes ruumides aga lõime käed kohe külge, koristasime, korrastasime elektrit, kütsime ruume, värvisime, tassisime vana mööblit välja, seadsime end kenasti sisse.

Kogu päeva saatis lõbus jutuvada ja hea tuju.

MTÜ RLPÜ juhatus on väga tänulik Rapla vallale, kes uued ruumid meile muretses. Peredele, kes appi tõttasid ja perenaistele, kes küpsetasid.

Vaatame lootusrikkalt alanud aastasse, ehk on sellel veel üllatusi varuks.